Praca » Doradca żywieniowy

Doradca żywieniowy

Nr referencyjny: 2035903

Ważna przez:

Lokalizacja: Olsztyn, dolnoslaskie

Stanowisko: Doradca żywieniowy

Oferent: Indykpol S.A.

Opis stanowiska

Do obowiązków osoby zatrudnionej na tym stanowisku należeć będzie, m.in.:

  • realizacja założonych celów sprzedażowych pasz;

  • nawiązywanie i podtrzymywanie kontaktów handlowych z dystrybutorami oraz gospodarstwami hodowlanymi na podległym terenie;

  • doradztwo indywidualne i zbiorowe w zakresie żywienia zwierząt.

Wymagania:

Wymagamy:

  • wykształcenie wyższe zootechniczne, rolnicze lub pokrewne;

  • doświadczenie na stanowisku Przedstawiciela Handlowego w przemyśle paszowym (mile widziane);

  • umiejętność budowania długofalowych relacji biznesowych z klientem;

  • dobrej znajomości technik sprzedaży oraz obsługi klienta;

  • dyspozycyjności;

  • posiadania prawo jazdy kat B.

Oferujemy:

Oferujemy:

  • ciekawą pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie

  • możliwość dodatkowej, prywatnej opieki lekarskiej dla załogi i rodzin pracowniczych

  • możliwość dodatkowego ubezpieczenia od zdarzeń życiowych/losowych w życiu własnym i rodziny na preferencyjnych zasadach.