Praca » Doradca żywieniowy

Doradca żywieniowy

Nr referencyjny: 3699276

Ważna przez:

Lokalizacja: Opole, opolskie

Stanowisko: Doradca żywieniowy

Oferent: Grafton Recruitment Polska Sp. z o.o.

Opis stanowiska

Dla Naszego Klienta, polskiego producenta pasz dla zwierząt, poszukujemy osoby na stanowisko: Doradca żywieniowy.

Cel stanowiska - nawiązywanie relacji biznesowych z potencjalnymi klientami (hurtownie paszowe, fermy), rozwój sprzedaży na wyznaczonym terenie, doradztwo techniczno-żywieniowe dla klientów firmy.

Zadania:

  • Wizyty u Klientów: dzielenie się wiedzą techniczno-handlową, doradztwo, wsparcie, sprzedaż produktów firmy

  • Obsługa istniejącej sieci sprzedaży oraz pozyskiwanie nowych Klientów

  • Udział w spotkaniach, seminariach i innych lokalnych wydarzeniach, mających na celu promocję firmy oraz produktów

  • Prace administracyjne takie jak: tworzenie raportów, planów dla Przełożonego, prowadzenie ewidencji Klientów

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe zootechniczne, weterynaryjne lub rolnicze

  • Wiedza na temat żywienia zwierząt hodowlanych

  • Umiejętności sprzedażowe oraz znajomość specyfiki handlowej branży rolnej - mile widziana

  • Prawo jazdy kategorii B

  • Łatwość w nawiązywaniu kontaktów oraz relacji biznesowych

  • Zdolność do samodzielnej organizacji pracy

Oferujemy:

  • Praca w miłej atmosferze w gronie specjalistów

  • Stabilne warunki zatrudnienia na umowę o pracę na pełen etat (długofalowa współpraca)

  • Wynagrodzenie podstawowe oraz motywujący system premiowy wspierający aktywność sprzedażową

  • Kompleksowe wdrożenie na stanowisku pracy, wsparcie kolegów w realizacji codziennych zadań oraz niezbędne narzędzia pracy między innymi telefon, komputer oraz samochód służbowy

  • Firma wspiera swoich pracowników w ich drodze zawodowej dając im możliwości rozwoju podczas szkoleń produktowych i branżowych

  • Dodatkowe benefity w tym ubezpieczenie na życie