Praca » Doradca żywieniowy

Doradca żywieniowy

Nr referencyjny: 803883

Ważna przez:

Lokalizacja: , lubuskie

Stanowisko: Doradca żywieniowy

Oferent: PMT Marketing System Sp. z o.o. Sp. k.

Opis stanowiska

praca dorywcza
dla dietetyków, technologów żywienia, położnych etc.

Wymagania:

Oferujemy:

  • atrakcyjne stawki godzinowe

  • pracę dorywczą polegającą na promowaniu produktów dla dzieci i niemowląt w drogeriach na terenie całej Polski

  • grafik pracy: piątki i soboty od października br.

  • szkolenie 25 września 2015 w godzinach 11:00 do 16:00 w Warszawie (zapewniamy dojazd lub zwrot kosztów dojazdu)

  • umowę zlecenie

Oferujemy:

Oczekiwania:

  • absolwenci lub studenci IV lub V roku kierunków: technologia żywienia, dietetyka, położnictwo i pokrewne

  • wiedza z zakresu żywienia dzieci i niemowląt

  • mile widziane doświadczenie w pracy z żywnością dla dzieci i niemowląt

  • komunikatywność i wysoka kultura osobista

  • miła aparycja