Praca » Doradca żywieniowy

Doradca Żywieniowy/ Drób

Nr referencyjny: 739133

Ważna przez:

Lokalizacja: , mazowieckie

Stanowisko: Doradca Żywieniowy/ Drób

Oferent: AGROCENTRUM Sp. z o. o.

Opis stanowiska

  • rozbudowa sieci sprzedaży i obsługa istniejącej (poszukiwanie nowych klientów, prowadzenie profesjonalnego serwisu klientów oraz sprzedaż produktów firmy)

  • doradztwo w zakresie żywienia drobiu i ekonomiki żywienia

  • aktywny udział w działaniach promocyjnych (organizacja i uczestnictwo w targach, wystawach, spotkaniach z klientami)

Wymagania:

Od kandydatów oczekujemy:

  • wykształcenia wyższego kierunkowego (zootechnika, weterynaria, rolnictwo)

  • wiedzy z zakresu żywienia drobiu

  • znajomości technik sprzedaży i negocjacji

  • doświadczenia w obsłudze klienta

  • samodzielności i dobrych zdolności organizacyjnych

  • umiejętności obsługi komputera (pakiet MS Office)

  • prawa jazdy kat. B

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie i możliwość rozwoju zawodowego

  • atrakcyjny, motywacyjny system wynagradzania

  • kompleksowy program szkoleniowy rozwijający niezbędną wiedzę i umiejętności