Praca » Doradca żywieniowy

Doradca żywieniowy (trzoda, bydło, drób)

Nr referencyjny: 2305913

Ważna przez:

Lokalizacja: , zachodniopomorskie

Stanowisko: Doradca żywieniowy (trzoda, bydło, drób)

Oferent: Trenkwalder Benefit Sp. z o.o.

Opis stanowiska

Miejsce pracy: do uzgodnienia, teren operacyjny w pobliżu miejsca zamieszkania.

Obowiązki:

  • kompleksowe doradztwo w zakresie żywienia zwierząt gospodarskich dla klientów firmy,

  • układanie dawek żywieniowych oraz edukacja klientów w zakresie stosowania odpowiednich pasz i dodatków,

  • reprezentowanie firmy podczas targów branżowych i spotkań,

  • dbanie o pozytywne relacje z klientami firmy, poprzez utrzymywanie relacji oraz pomoc w rozwiązywaniu problemów żywieniowych zwierząt (ubytki masy ciała, dostosowywanie żywienia do systemów tuczu, dobrostanu zwierząt),

  • przygotowanie ofert handlowych dotyczących współpracy z hodowlami i placówkami gospodarskimi.

Wymagania:

  • min 2 lata doświadczenia w pracy w firmie na stanowisku związanym z doradztwem żywieniowym dla zwierząt,

  • wykształcenie zootechniczne i/lub weterynaryjne - warunek konieczny,

  • motywacja do rozwoju w branży żywienia zwierząt gospodarskich,

  • czynne prawo jazdy kat. B,

  • chęć do uczestnictwa w szkoleniach branżowych i produktowych w celu stałego podnoszenia swojej wiedzy i umiejętności,

  • sumienność, zaangażowanie w powierzone zadania, terminowość, komunikatywność.

Oferujemy:

  • pracę w miłej atmosferze w gronie specjalistów - zootechników z branży,

  • stabilne warunki zatrudnienia na umowę o pracę na pełen etat (długofalowa współpraca),

  • wynagrodzenie podstawowe oraz motywujący system premiowy wspierający aktywność sprzedażową,

  • kompleksowe wdrożenie na stanowisku pracy, wsparcie kolegów w realizacji codziennych zadań oraz niezbędne narzędzia pracy m.in. telefon, komputer oraz samochód służbowy, który będzie mógł być wykorzystywany do celów prywatnych,

  • firma wspiera swoich pracowników w ich drodze zawodowej dając im możliwości rozwoju podczas szkoleń produktowych, branżowych oraz interpersonalnych,

  • ciekawy pakiet bonusów socjalnych m.in. prywatna opieka medyczna i ubezpieczenie grupowe.

Poszukujemy doradców w całej Polsce - zgłoś się już dziś do nas i daj znać, w jakim miejscu Polski chciałbyś pracować.