Praca » Doradca żywieniowy

Główny technolog żywności

Nr referencyjny: 669518

Ważna przez:

Lokalizacja: Gryfino, zachodniopomorskie

Stanowisko: Główny technolog żywności

Oferent: Work Express Sp. z o.o.

Opis stanowiska

  • Opracowywanie receptur, instrukcji technologicznych oraz norm zakładowych dla nowopowstałych oraz istniejących produktów,

  • Kontrolowanie jakość surowców i produktów na każdym etapie produkcji,

  • Zarządzenie podległym zespołem,

  • Koordynowanie prac związanych z rozwojem i wdrażaniem nowych wyrobów,

  • Wprowadzanie nowych wyrobów zgodnie z wymogami przełożonych,

  • Ocena oraz próby na liniach produkcyjnych surowców otrzymywanych od nowych dostawców,

  • Współpraca z innymi Działami mająca na celu monitoring, aktualizację i usprawnianie procesów,

  • Dążenie do optymalizacji procesu produkcji.

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe - technolog żywności, ewentualnie biotechnologia,

  • Min. rok doświadczenia na stanowisku technologa w przemyśle spożywczym,

  • Mile widziane doświadczenie w produkcji napojów,

  • Praktyczna znajomość procesów technologicznych,

  • Praktyczna znajomość przepisów prawa żywnościowego,

  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego.

Oferujemy:

  • Pracę w stabilnej firmie,

  • Możliwość rozwoju zawodowego,

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,

  • Niezbędne narzędzia do wykonywania powierzonych obowiązków.