Praca » Doradca żywieniowy

Konsultant ds. żywienia i profilaktyki bydła

Nr referencyjny: 587454

Ważna przez:

Lokalizacja: , dolnoslaskie

Stanowisko: Konsultant ds. żywienia i profilaktyki bydła

Oferent: Soymax

Opis stanowiska

  • Zapewnienie profesjonalnego doradztwa w zakresie żywienia bydła

  • Pozyskiwanie i nawiązywanie współpracy z nowymi kontrahentami

  • Prowadzenie negocjacji i rozmów handlowych

  • Budowanie i umacnianie wizerunku firmy na podległym terenie

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe (preferowane: rolnicze, zootechniczne lub weterynaryjne)

  • Kreatywność i dynamizm w działaniu

  • Samodyscyplina oraz bardzo dobra organizacja pracy własnej

  • Silna motywacja do osiągania wysokich wyników

  • Umiejętność budowania i utrzymywania relacji z klientami

  • Prawo jazdy kategorii B.

Oferujemy:

  • Ciekawą, pełną wyzwań i odpowiedzialną pracę z możliwością rozwoju zawodowego
    w dynamicznej i rozwijającej się firmie

  • Wynagrodzenie stałe oraz system prowizyjny uzależniony od indywidualnych wyników

  • Nowoczesne narzędzia pracy

  • Profesjonalne szkolenia