Praca » Doradca żywieniowy

Konsultant ds. żywienia i profilaktyki zwierząt

Nr referencyjny: 946000

Ważna przez:

Lokalizacja: , dolnoslaskie

Stanowisko: Konsultant ds. żywienia i profilaktyki zwierząt

Oferent: Soymax

Opis stanowiska

  • pozyskiwanie i nawiązywanie współpracy z nowymi Klientami Firmy,

  • utrzymywanie relacji biznesowych z pozyskanymi Klientami,

  • realizacja planu polityki firmy w zakresie sprzedaży produktów i usług,

  • rozwój strategii sprzedaży,

  • prowadzenie negocjacji i rozmów handlowych,

  • sprzedaż pełnej gamy produktów Firmy.

Wymagania:

  • kreatywność, samodyscyplina, uczciwość,

  • zdolności organizacyjne,

  • energia i dynamizm w działaniu,

  • silna motywacja do osiągania wysokich wyników,

  • bardzo dobra organizacja pracy własnej,

  • wykształcenie min. średnie, preferowane wykształcenie wyższe rolnicze (zootechniczne,

  • weterynaryjne),

  • prawo jazdy kategorii B (bezkolizyjna jazda),

  • umiejętność budowania i utrzymywania relacji z Klientami,

  • doświadczenie handlowe w pracy na podobnym stanowisku będzie dodatkowym atutem.

Oferujemy:

  • pracę w dynamicznej i rozwijającej się firmie,

  • ciekawą, pełną wyzwań i odpowiedzialną pracę z możliwością rozwoju zawodowego,

  • pracę w dynamicznym zespole,

  • pakiet szkoleń,

  • wynagrodzenie stałe oraz system prowizyjny uzależniony od wyników,

  • nowoczesne narzędzia niezbędne do pracy.