Praca » Doradca żywieniowy

Konsultant ds. żywienia i profilaktyki zwierząt

Nr referencyjny: 764250

Ważna przez:

Lokalizacja: , lubelskie

Stanowisko: Konsultant ds. żywienia i profilaktyki zwierząt

Oferent: Soymax

Opis stanowiska

  • Pozyskiwanie i nawiązywanie współpracy z nowymi Klientami Firmy,

  • Utrzymywanie relacji biznesowych z pozyskanymi Klientami,

  • Realizacja planu polityki firmy w zakresie sprzedaży produktów i usług,

  • Rozwój strategii sprzedaży,

  • Prowadzenie negocjacji i rozmów handlowych,

  • Sprzedaż pełnej gamy produktów Firmy.

Wymagania:

  • Kreatywności, samodyscypliny, uczciwości,

  • Zdolności organizacyjnych,

  • Energii i dynamizmu w działaniu,

  • Silnej motywacji do osiągania wysokich wyników,

  • Bardzo dobrej organizacji pracy własnej,

  • Wykształcenia min. średniego, preferowane wykształcenie wyższe rolnicze (zootechniczne, weterynaryjne),

  • Prawa jazdy kategorii B (bezkolizyjna jazda),

  • Umiejętności budowania i utrzymywania relacji z Klientami,

  • Doświadczenie handlowe w pracy na podobnym stanowisku będzie dodatkowym atutem.

Oferujemy:

  • Pracę w dynamicznej i rozwijającej się firmie,

  • Ciekawą, pełną wyzwań i odpowiedzialną pracę z możliwością rozwoju zawodowego,

  • Pracę w zróżnicowanym i dynamicznym zespole,

  • Wynagrodzenie stałe oraz system prowizyjny uzależniony od wyników,

  • Nowoczesne narzędzia niezbędne do pracy.