Praca » Doradca żywieniowy

Przedstawiciel Regionalny / Doradca ds. Żywienia Bydła

Nr referencyjny: 1787574

Ważna przez:

Lokalizacja: , lubelskie

Stanowisko: Przedstawiciel Regionalny / Doradca ds. Żywienia Bydła

Oferent: Grupa Agrocentrum

Opis stanowiska

  • aktywne poszukiwanie nowych klientów

  • kompleksowa obsługa istniejącej sieci sprzedaży

  • doradztwo w zakresie żywienia bydła

  • aktywny udział w działaniach promocyjnych

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe (zootechnika, weterynaria, rolnictwo)

  • wiedzy z zakresu żywienia bydła

  • znajomości zagadnień z zakresu marketingu i profesjonalnej obsługi klienta

  • znajomości rynku lokalnego

  • umiejętności negocjacji handlowych

  • samodzielności i dobrych zdolności organizacyjnych

  • znajomości j. angielskiego w stopniu komunikatywnym

  • umiejętności obsługi komputera ( pakiet MS Office)

  • prawa jazdy kat. B

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie i możliwość rozwoju zawodowego

  • atrakcyjny, motywacyjny system wynagradzania

  • kompleksowy program szkoleniowy rozwijający niezbędną wiedzę i umiejętności