Praca » Doradca żywieniowy

Specjalista ds. Prawa Żywnościowego

Nr referencyjny: 1319145

Ważna przez:

Lokalizacja: Warszawa, mazowieckie

Stanowisko: Specjalista ds. Prawa Żywnościowego

Oferent: SGS Polska Sp. z o.o.

Opis stanowiska

Zadania:

  • Weryfikacja poprawności oznakowania produktów spożywczych zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa w Polsce

  • Tłumaczenie treści etykiet z języka angielskiego na język polski

  • Koordynacja usług związanych z weryfikacją etykiet produktów spożywczych w tym: kontakt z klientem, przygotowywanie ofert, realizacja zleceń

  • Współpraca z innymi oddziałami należącymi do grupy SGS na świecie

Wymagania:

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe z zakresu technologii żywności, bezpieczeństwa żywności, towaroznawstwa, żywienie człowieka i oceny żywności lub pokrewne

  • Minimum 2-letnie doświadczenie w wykonywaniu weryfikacji etykiet produktów spożywczych

  • Bardzo dobra, praktyczna znajomość prawa żywnościowego, w szczególności znakowania produktów spożywczych

  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego

  • Dobra znajomość programów pakietu MS Office

  • Komunikatywność i umiejętność pracy w zespole

  • Odpowiedzialność, zaangażowanie, dokładność

  • Umiejętność pracy pod presją czasu

Oferujemy:

Oferujemy:

  • Pracę na pełen etat (umowa o pracę) w strukturze stabilnej, międzynarodowej firmy będącej liderem na rynku światowym

  • Atrakcyjne warunki zatrudnienia

  • Przyjazną atmosferę pracy

  • Szkolenia i możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych