Praca » Doradca żywieniowy

Specjalista ds. żywienia zwierząt

Nr referencyjny: 1315381

Ważna przez:

Lokalizacja: , podkarpackie

Stanowisko: Specjalista ds. żywienia zwierząt

Oferent: Techna Pologne Sp. z o.o.

Opis stanowiska

  • praca mobilna na wyznaczonym terenie

  • doradztwo żywieniowe skierowane do producentów pasz dla zwierząt gospodarczych – drób / bydło / trzoda

  • doradztwo zootechniczne

  • sprzedaż dodatków paszowych w oparciu o rozbudowę istniejącej sieci kontrahentów

Wymagania:

  • wykształcenie zootechniczne, weterynaryjne lub pokrewne

  • min. 2-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku

  • praktyczna, ugruntowana wiedza zootechniczna lub weterynaryjna – warunek konieczny

  • umiejętności sprzedażowe, handlowe

  • praktyczna znajomość jęz. angielskiego lub francuskiego

  • komunikatywność

  • dyspozycyjność w zakresie podróży służbowych krajowych i zagranicznych

  • prawo jazdy kat. B

Oferujemy:

  • stały rozwój zawodowy z możliwością szybkiego awansu

  • stabilne zatrudnienie

  • atrakcyjne wynagrodzenie zasadnicze + premie

  • pracę w międzynarodowym zespole

  • niezbędne narzędzia pracy – samochód, telefon komórkowy, laptop