Praca » Doradca żywieniowy

Technolog do spraw żywienia zwierząt gospodarskich

Nr referencyjny: 1660187

Ważna przez:

Lokalizacja: Wrocław, dolnoslaskie

Stanowisko: Technolog do spraw żywienia zwierząt gospodarskich

Oferent: Techna Pologne Sp. z o.o.

Opis stanowiska

  • Bilansowanie receptur żywieniowych dla zwierząt monogastrycznych  w oparciu o program żywieniowy spółki

  • Współpraca z laboratorium analiz w zakresie jakości surowców i pasz

  • Wsparcie terenowe doradców żywieniowych w kontaktach z klientami (wyjazdy sporadyczne)

  • Stała aktualizacja wiedzy w zakresie  wymogów prawa paszowego, specyfikacji produktowej, etykiet, itd.

  • Współpraca z PIW

Wymagania:

  • Wykształcenie zootechniczne, weterynaryjne lub pokrewne

  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku

  • Praktyczna wiedza zootechniczna lub weterynaryjna w zakresie chowu / żywienia zwierząt gospodarczych

  • Komunikatywność, zdolności analityczne, dobra organizacja pracy

  • Znajomość obsługi komputera

  • Praktyczna znajomość jęz. angielskiego lub francuskiego

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie – umowa o pracę

  • Miejsce pracy – siedziba spółki Wrocław

  • Pracę w międzynarodowym zespole oraz wyjazdy za granicę

  • Atrakcyjne wynagrodzenie zasadnicze i premie

  • Stały rozwój zawodowy oraz szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne