Praca »

Główny Specjalista ds. Ochrony Środowiska / Specjalista ds. Ochrony Środowiska

Nr referencyjny: 5042049

Ważna przez:

Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza, śląskie

Stanowisko: Główny Specjalista ds. Ochrony Środowiska / Specjalista ds. Ochrony Środowiska

Oferent: Remondis Medison Sp. z o.o.

Opis stanowiska

Opis stanowiska:

  • Koordynacja i realizacja wymagań prawnych z zakresu ochrony środowiska, w tym nadzór nad aktualizacją wydanych decyzji i pozwoleń z zakresu ochrony środowiska;

  • Budowanie polityki i procesów z zakresu ochrony środowiska;

  • Nadzór nad prowadzeniem sprawozdawczości z zakresu ochrony środowiska oraz gospodarki odpadami, w tym obsługą systemów informatycznych i baz danych (BDO, KOBIZE);

  • Monitorowanie zmian przepisów prawa w zakresie ochrony środowiska oraz ich wdrażanie;

  • Prowadzenie audytów z zakresu przestrzegania przepisów ochrony środowiska;

  • Organizacja i prowadzenie szkoleń dla pracowników Spółki;

  • Współpraca z firmami zewnętrznymi i organami kontrolnymi w zakresie ochrony środowiska;

  • Współpraca z innymi działami w zakresie spraw dotyczących ochrony środowiska;

  • Doradztwo w zakresie obowiązujących przepisów dotyczących ochrony środowiska, gospodarowania odpadami i gospodarki wodno-ściekowej.

Wymagania:

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe o kierunku gospodarka odpadami, ochrona środowiska, prawo lub administracja;

  • Bardzo dobra znajomość przepisów z zakresu prawa ochrony środowiska, gospodarowania odpadami, gospodarki wodno-ściekowej;

  • Doświadczenie w kontaktach z urzędami i instytucjami w zakresie ochrony środowiska i gospodarowania odpadami;

  • Praktyczna znajomość pakietu MS Office;

  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku (minimum 3 letnie);

  • Samodzielność i bardzo dobra organizacji pracy własnej.

Oferujemy:

Oferujemy:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie, adekwatne do posiadanego doświadczenia oraz umiejętności;

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku.