Praca » Handlowiec

Doradca techniczno-handlowy – części rolnicze

Nr referencyjny: 2163695

Ważna przez:

Lokalizacja: , zachodniopomorskie

Stanowisko: Doradca techniczno-handlowy – części rolnicze

Oferent: Klient portalu Praca.pl

Opis stanowiska

  • doradztwo techniczne

  • sprzedaż bezpośrednia do firm handlowych

  • monitorowanie rynku oraz działań konkurencji

  • współpracę z pracownikami pozostałych działów firmy

  • realizowanie planów sprzedaży

Wymagania:

  • doświadczenie w sprzedaży produktów rolniczych (mile widziane doświadczenie z pracy w sklepie rolniczym lub serwisie naprawczym)

  • prawa jazdy kat. B i doświadczenie w prowadzeniu samochodu

  • znajomość rynku sprzedaży części do maszyn rolniczych

  • wysoka kultura osobista i zdolności interpersonalne

  • znajomość tematyki z zakresu motoryzacji oraz rolnictwa

  • wykształcenie wyższe lub niepełne wyższe

  • doświadczenie w pracy przedstawiciela handlowego mile widziane

  • znajomość budowy maszyn rolniczych bądź budowlanych

Oferujemy:

  • pracę w stabilnej firmie z kapitałem zagranicznym

  • pracę na pełen etat na podstawie umowy o pracę

  • motywacyjny system wynagradzania,

  • możliwość rozwoju zawodowego

  • samochód służbowy oraz pozostałe narzędzia pracy

źródło: praca.pl

data publikacji: 2018-11-02