Praca » Handlowiec

Handlowiec

Nr referencyjny:

Ważna przez: 30

Lokalizacja: Odolanów, wielkopolskie

Stanowisko: Handlowiec

Oferent: M-ROL

M-ROL sp. z o.o. Sp. k.
Działa na rynku produkując maszyny i urządzenia dla rolnictwa już od 1974 roku.

Na przestrzeni tych lat zaufało nam tysiące osób. Poprzez te lata zwiększaliśmy i unowocześnialiśmy swoją ofertę. Jesteśmy najstarszym polskim producentem mieszalników do pasz.

To wszystko oraz nasza rzetelność gwarantują Państwu pewność, że otrzymujecie produkt nowoczesny, niezawodny oraz prosty w obsłudze. Pomimo tak długiego okresu działalności nadal każdego klienta traktujemy jak pierwszego i najważniejszego.

Opis stanowiska

Poszukujemy handlowca do działu sprzedaży z doświadczeniem oraz biegłą znajomością języka angielskiego.

Szukamy osób otwartych i ambitnych, którym obsługa i dbałość o klienta dają satysfakcję.

Chcemy, aby nasi pracownicy wiązali się z firmą na długie lata i razem z nią się rozwijali.

Jeśli jesteś zainteresowany pracą u nas prosimy o przesyłanie CV na adres mailowy lub kontakt telefoniczny.

Wymagania:

• znajomość języka angielskiego
• dyspozycyjność
• miła aparycja
• wysoki poziom kultury osobistej
• umiejętność pracy w zespole
• zaangażowanie w pracę
• Mile widziane doświadczenie w branży rolniczej