Praca » Handlowiec

Handlowiec

Nr referencyjny: 1527251

Ważna przez:

Lokalizacja: Warszawa, mazowieckie

Stanowisko: Handlowiec

Oferent: SGS Polska Sp. z o.o.

Opis stanowiska

Zadania:

  • Samodzielne pozyskiwanie nowych klientów

  • Utrzymywanie relacji ze stałymi klientami

  • Inicjowanie i prowadzenie działań w zakresie promocji produktów/usług

Wymagania:

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe w zakresie: technologii żywności, towaroznawstwa, ogrodnictwa lub kierunków pokrewnych

  • Mile widziane doświadczenie zawodowe w branży rolnej / rolno-spożywczej

  • Mile widziana znajomość języka angielskiego

  • Sumienność, dokładność w wykonywaniu zadań, dobra organizacja pracy własnej

  • Czynne prawo jazdy kat. B i gotowość do odbywania podróży służbowych

Oferujemy:

Oferujemy:

  • Pracę na pełen etat w strukturze stabilnej, międzynarodowej firmy będącej liderem na rynku światowym

  • Atrakcyjne wynagrodzenie

  • Pełne przeszkolenie oraz możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych

  • Przyjazną atmosferę pracy