Praca » Handlowiec

Handlowiec ds. sprzedaży pasz

Nr referencyjny: 2561058

Ważna przez:

Lokalizacja: , dolnoslaskie

Stanowisko: Handlowiec ds. sprzedaży pasz

Oferent: Trenkwalder

Opis stanowiska

Miejsce pracy: do uzgodnienia, teren operacyjny w pobliżu miejsca zamieszkania. Praca na terenie województw: świętokrzyskie, łódzkie i śląskie.

Obowiązki:

  • podejmowanie aktywności sprzedażowych oraz budowanie i utrzymywanie pozytywnych relacji z klientami,

  • kompleksowe wsparcie klientów w zakresie doradztwa żywieniowego dla wybranych kategorii zwierząt (m.in. trzoda chlewna i/lub bydło),

  • realizacja założonych na dany okres planów sprzedażowych i proaktywne podejście do rozwoju przydzielonego regionu sprzedaży,

  • przygotowanie ofert handlowych dotyczących współpracy z hodowlami i placówkami gospodarskimi, negocjowanie z klientami, przygotowywanie dokumentacji oraz inne pracy handlowo-administracyjne zlecone przez przełożonego.

Wymagania:

  • wiedza teoretyczna związana z zasadami prawidłowego żywienia zwierząt gospodarskich oraz umiejętność układania dawek żywieniowych z uwzględnieniem rodzaju tuczu oraz etapów wzrostu zwierząt,

  • wykształcenie o profilu zootechnicznym i/lub weterynaryjnym to warunek konieczny,

  • doświadczenie zawodowe na stanowisku przedstawiciela handlowego i/lub pokrewnym związanym z obsługą klienta (mile widziane w firmie o profilu zootechnicznym),

  • atutem będzie doświadczenie w zakresie podejmowania aktywności handlowych na podległym terenie i/lub obsłudze klientów (kontakt telefoniczny i bezpośredni),

  • motywacja do rozwoju w branży zootechnicznej oraz doradztwie żywieniowym hodowcom oraz chęć do uczestnictwa w szkoleniach branżowych i produktowych w celu stałego podnoszenia swojej wiedzy i umiejętności,

  • czynne prawo jazdy kat. B,

  • sumienność, zaangażowanie w powierzone zadania, terminowość, komunikatywność.

Oferujemy:

  • pracę w miłej atmosferze w gronie specjalistów - zootechników z branży, którzy chętnie podzielą się swoją wiedzą i etapowo wdrożą na stanowisko pracy,

  • stabilne warunki zatrudnienia na umowę o pracę na pełen etat (długofalowa współpraca),

  • wynagrodzenie podstawowe oraz motywujący system premiowy wspierający aktywność sprzedażową,

  • kompleksowe wdrożenie na stanowisku pracy, wsparcie kolegów w realizacji codziennych zadań oraz niezbędne narzędzia pracy m.in. telefon, komputer oraz samochód służbowy, który będzie mógł być wykorzystywany do celów prywatnych,

  • firma wspiera swoich pracowników w ich drodze zawodowej dając im możliwości rozwoju podczas szkoleń produktowych, branżowych oraz interpersonalnych,

  • ciekawy pakiet bonusów socjalnych m.in. prywatna opieka medyczna i ubezpieczenie grupowe,

  • pracę w terenie województw: świętokrzyskie, łódzkie i śląskie.