Praca » Handlowiec

Importer nagrzewnic szuka dystrybutorów

Nr referencyjny:

Ważna przez: 90

Lokalizacja: Kraków, cala-polska

Stanowisko: Dystrybutor

Oferent: MARAX Import-Export

MARAX Import-Export będący bezpośrednim importerem nagrzewnic KERONA - (najlepszych nagrzewnic na rynku europejskim) i XARAM Energy (najlepszy stosunek ceny do jakości) szuka dystrybutorów w Polsce i w Europie. Dajemy znakomite warunki i oferujemy towar najlepszej jakości. Duża progresja sprzedaży. Zapraszamy - teraz jestesmy otwarci, potem twojego konkurenta z twojej miescowości skierujemy do ciebie! Dołącz do nas: www.kerona.pl i www.xaram.pl

Opis stanowiska

Wymagania:

Znajomość branży, chęć działania

Oferujemy:

Przy większych i stałych zakupach wyłączność na swoim terenie.

Forma kontaktu:

mail: biuro@kerona.pl

źródło: Import

data publikacji: 2013-10-04