Praca » Handlowiec

Młodszy Specjalista ds. Handlu

Nr referencyjny: 743062

Ważna przez:

Lokalizacja: , lubelskie

Stanowisko: Młodszy Specjalista ds. Handlu

Oferent: POLSKIE MŁYNY S.A.

Opis stanowiska

Region: woj. podlaskie, mazowieckie (okolice Warszawy), łódzkie, lubelskie, podkarpackie

Cel stanowiska: prowadzenie polityki handlowej w zakresie realizacji sprzedaży wyrobów gotowych na terenie Regionalnego Centrum Dystrybucji.

Zakres obowiązków:

  • Odpowiedzialność za realizację indywidualnych budżetów sprzedaży mąki, otrąb oraz innych wyrobów gotowych na podległym terenie

  • Pozyskiwanie nowych oraz utrzymanie obecnych rynków zbytu/odbiorców

  • Dokonywanie wstępnej oceny wiarygodności finansowej klienta

  • Weryfikowanie spływu należności od klientów

  • Negocjowanie warunków handlowych dotyczących sprzedaży

  • Współpraca z klientami wewnętrznymi w zakresie sprzedaży

  • Przygotowywanie analiz i raportów sprzedażowych

Wymagania:

Czego oczekujemy?

  • Znajomości rynku spożywczego (kanał tradycyjny i/lub przemysł piekarniczy) – wymóg konieczny

  • Doświadczenia w pracy handlowca min. 2 lata popartego sukcesami zawodowymi – wymóg konieczny

  • Dobrej organizacji pracy własnej, sumienności i wytrwałości

  • Wysoko rozwiniętych umiejętności negocjacyjnych

  • Czynnego prawa jazdy kat. B

Oferujemy:

Co oferujemy?

  • Zatrudnienie w ramach umowy o pracę w firmie o stabilnej pozycji na rynku

  • Premię, której wysokość zależy od osiąganych wyników

  • Ciekawą, pełną wyzwań pracę

  • Możliwość rozwoju zawodowego

  • Niezbędne narzędzia do pracy na stanowisku