Praca » Handlowiec

Poszukujemy pracownika do Działu Eksportu

Nr referencyjny:

Ważna przez: 15.05.2015

Lokalizacja: Niedrzwica Duża, lubelskie

Stanowisko: Pracownik Działu Exportu

Oferent: WEREMCZUK FMR

WEREMCZUK FMR - -producent maszyn rolniczych dla sadownictwa i warzywnictwa. 35 lat na rynku

Opis stanowiska

Osoba zatrudniona na tym stanowisku odpowiedzialna będzie za:
- obsługę obecnych klientów i pozyskiwanie nowych na rynkach zagranicznych
- wystawianie faktur VAT i innych dokumentów związanych ze sprzedażą
- przygotowywanie materiałów marketingowych (cenniki, oferty, prezentacje itp.)
- udział w wyjazdach (targi, konferencje, pokazy)

Wymagania:

Wymagania wobec kandydatów:
- bardzo dobra znajomość języka angielskiego,
 - mile widziana znajomość języka rosyjskiego i/ lub niemieckiego
 - wykształcenie wyższe
 - znajomość obsługi komputera w zakresie pakietu MS Office
 - podstawowa znajomość zasad związanych z obiegiem dokumentów handlowych
 - umiejętność szybkiego uczenia się
 - rozwinięte umiejętności komunikacyjne
 - dobra organizacja pracy własnej
 - dyspozycyjność
 - prawo jazdy kat. B

Oferujemy:

Oferujemy:
- ciekawą pracę w młodym zespole
- możliwość rozwoju zawodowego i osobistego
- zarobki adekwatne do wyników pracy
- umowę o pracę.

Preferujemy kontakt osobisty. Dokumenty aplikacyjne można składać w siedzibie firmy:
Ul. Bełżycka 73, 24-220 Niedrzwica Duża

Zapraszamy od poniedziałku do piątku w godzinach od 7.00 do 15.00

Osoba odpowiedzialna za rekrutację: Paulina Dacka – koordynator ds. Eksportu
e-mail: dacka@weremczukagro.pl,  tel. 81 517 15 61

data publikacji: 2015-05-13