Praca » Handlowiec

Przedstawiciel handlowy

Nr referencyjny: 743053

Ważna przez:

Lokalizacja: Łódź i okolice, dolnoslaskie

Stanowisko: Przedstawiciel handlowy

Oferent: SOBOLagro Sp z o.o

Opis stanowiska

  • sprzedaż nowych maszyn rolniczych CLAAS oraz innych.

  • zaangażowanie w rozwój i budowę sieci sprzedaży na podległym terenie

  • aktywne pozyskiwanie nowych klientów oraz obsługa aktualnych klientów firmy

  • raportowanie wyników sprzedaży

Wymagania:

  • znajomość branży rolniczej ( rynku maszyn rolniczych)

  • komunikatywność i kreatywność,

  • dobra organizacja pracy i samodzielność,

  • umiejętność obsługi komputera,

  • prawo jazdy kat. B,

  • mile widziane doświadczenie w handlu w branży rolniczej,

  • mile widziani absolwenci uczelni o profilu rolniczym oraz osoby pochodzące ze wsi.

Oferujemy:

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,

  • pracę w firmie o ugruntowanej pozycji w branży,

  • stałe wynagrodzenie, premiowane osiąganymi wynikami w sprzedaży,

  • samodzielną i rozwojową pracę,

  • samochód służbowy oraz niezbędne narzędzia pracy.