Praca » Handlowiec

Przedstawiciel Handlowy

Nr referencyjny: 01/PH/2019

Ważna przez: 30

Lokalizacja: Słupsk, pomorskie

Stanowisko:

Oferent: Camara Polska Sp. z o.o.

Opis stanowiska

Aktualnie poszukujemy osoby na stanowisko Przedstawiciela Handlowego , który zajmie się bezpośrednią sprzedażą maszyn rolniczych
Do Jego obowiązków między innymi będzie należało :

  • Aktywne pozyskiwanie klientów,
  • Dbanie o długofalowe relacje z istniejącymi klientami,
  • Koordynowanie procesu sprzedażowego oraz posprzedażowego,
  • Przygotowywanie  ofert handlowych,
  • Negocjacje z Klientami,
  • Współpraca z dealerami ( doświadczenie w tym sektorze będzie dodatkowym atutem)
  • Budowanie pozytywnego wizerunku Firmy

Wymagania:

Oczekujemy:

  • mile widziane wykształcenie w obszarze rolniczym,
  • Czynne prawo jazdy kategorii B.
  • Znajomość rynku oraz asortymentu maszyn rolniczych będzie dodatkowym atutem,
  • Wysoko rozwinięte zdolności komunikacyjne,
  • Znajomość technik sprzedaży i negocjacji,
  • Orientacja na rezultaty oraz konsekwencja w działaniu,
  • Zaangażowanie
  • Umiejętności nawiązywania i budowania relacji
  • Samodyscyplina i dobra organizacja czasu,
  • Dyspozycyjność i gotowość do pracy w terenie,

Oferujemy:

Oferujemy

  • Umowę o pracę
  • Atrakcyjne wynagrodzenie podstawowe oraz premia uzależniona od wyników
  • Narzędzia niezbędne do pracy , samochód, telefon, tablet .
  • Szerokie możliwości rozwoju.

Dokumenty aplikacyjne prosimy kierować na adres rekrutacja@camarapolska.pl
Kontakt -. 571 467 280

data publikacji: 2019-01-22