Praca » Handlowiec

Przedstawiciel handlowy

Nr referencyjny:

Ważna przez: 30

Lokalizacja: Trląg, kujawsko-pomorskie

Stanowisko: PRZEDSTAWICIEL HANDLOWY

Oferent: P.P.H.U. AGRITEAM Sp. z o.o.

P.P.H.U. AGRITEAM Sp. z o.o. została założona w 2010 roku. Firma wprowadza na rynek Polski maszyny rolnicze renomowanych zagranicznych producentów. Naszym celem jest sprzedaż maszyn solidnych, trwałych, niezawodnych, precyzyjnych, a przede wszystkim dających satysfakcję rolnikom decydującym się na ich zakup.

PRZEDSTAWICIEL HANDLOWY NA TERNIE POW.INOWROCŁAWSKIEGO, MOGILEŃSKIEGO, RADZIEJOWSKIEGO W WOJ. KUJAWSKO-POMORSKIM

Opis stanowiska

  • Nawiązywanie  i utrzymywanie dobrych kontaktów z gospodarstwami rolnymi
  • Sprzedaż maszyn i części zamiennych
  • Fachowe doradztwo techniczne w dziedzinie mechanizacji rolnictwa

Wymagania:

  • Znajomość branży rolnej (maszyny, części zamienne)
  • Zorientowanie na klienta
  • Zaangażowanie, samodzielność
  • Bardzo dobra organizacja pracy własnej
  • Znajomość języka angielskiego

Oferujemy:

  • Atrakcyjne warunki zatrudnienia
  • Przyjazną atmosferę w pracy
  • Motywacyjne wynagrodzenie
  • Możliwość podnoszenia kwalifikacji i rozwoju osobistego

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie aplikacji (CV ze zdjęciem)  na adres: praca@agriteam.pl

data publikacji: 2013-11-12