Praca » Handlowiec

Przedstawiciel Handlowy do Działu Over Horse

Nr referencyjny: 393397

Ważna przez:

Lokalizacja: , podlaskie

Stanowisko: Przedstawiciel Handlowy do Działu Over Horse

Oferent: OVER GROUP

Opis stanowiska

  • Aktywne pozyskiwanie Klientów,

  • Realizacja planów sprzedaży zgodnie z polityką firmy,

  • Bieżący kontakt oraz wspieranie klientów,

  • Utrzymywanie dobrych relacji z klientami.

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe zootechniczne, weterynaryjne - pokrewne ze specjalizacją hodowli koni - warunek konieczny,

  • Poszukujemy osób, których pasją są konie,

  • Znajomość technik sprzedaży,

  • Doświadczenie w branży oraz sprzedaży,

  • Pewność siebie i asertywność,

  • Dyspozycyjność oraz uczciwość,

  • Prawo jazdy kat B (praktyka i doświadczenie w prowadzeniu samochodu),

  • Sumienność i zaangażowanie,

  • Znajomość obsługi komputera (Pakiet MS Office).

Oferujemy:

  • Stabilizację - umowa o pracę w solidnej i renomowanej firmie,

  • Profesjonalny pakiet szkoleń,

  • Samodzielność w działaniu i możliwość realizacji własnych pomysłów,

  • Atrakcyjne warunki wynagrodzenia adekwatne do osiąganych wyników,

  • Pracę w przyjaznej atmosferze w młodym i dynamicznym zespole,

  • Najlepszym dajemy możliwość awansu w strukturach Firmy,

  • Wysokiej klasy sprzęt niezbędny do pracy: samochód służbowy, laptop i telefon komórkowy,

  • Dostęp do bazy danych klientów.