Praca » Handlowiec

Przedstawiciel Handlowy - Doradca Regionalny (woj. pomorskie i część woj. warmińsko - mazurskiego)

Nr referencyjny:

Ważna przez:

Lokalizacja: , pomorskie

Stanowisko: Przedstawiciel Handlowy - Doradca Regionalny

Oferent: TerraExim - Agroimpex Sp. z o.o.

TerraExim -Agroimpex jest wiodaca firmą w branży wyposażenia budynków inwentarskich dla trzody chlewnej. Istniejemy na rynku od ponad 20 lat. Dzialamy na terenie całej Polski

Opis stanowiska

Szukamy zmotywowanego i dyspozycyjnego Doradcy Regionalnego na teren województwa pomorskiego i części warmińsko - mazurskiego

Wymagania:

Specjalistyczne wyksztalcenie rolnicze
doswiadczenie w branzy mile widziane
prawo jazdy kat. B
dyspozycyjność i zaangażowanie w wykonywana prace

Oferujemy:

stabilne warunki zatrudnienie w firmie istniejacej od ponad 20 lat
wynagrodzenie adekwatne do osiaganych wyników
samochód słuzbowy, telefon komórkowy, komputer

Forma kontaktu:

CV prosimy wysyłac na adres:
marketing@terraexim.pl

data publikacji: 2016-07-14