Praca » Handlowiec

Przedstawiciel handlowy w branży rolniczej

Nr referencyjny: 293730

Ważna przez:

Lokalizacja: , opolskie

Stanowisko: Przedstawiciel handlowy w branży rolniczej

Oferent: Agromund Sp.zo.o.

Opis stanowiska

  • Sprzedaż nawozów oferowanych przez firmę producentom rolnym

  • Nawiązywanie i utrzymywanie dobrych kontaktów z klientami

  • Zawieranie kontaktów na sprzedaż nawozów

  • Monitoring zobowiązań klientów wobec firmy

Wymagania:

  • Prawo jazdy kat.B

  • Minimum roczne doświadczenie na stanowisku przedstawiciela handlowego w branży rolniczej

  • Preferowane wykształcenie kierunkowe

  • Znajomość zagadnień z zakresu produkcji rolnej

  • Preferowane miejsce zamieszkania woj.opolskie

  • Samodzielność oraz systematyczność w działaniu

  • Łatwość nawiązywania kontaktów

  • Praktyczna znajomość pakietu MS Office

  • Aktywność i komunikatywność

  • Sumienność i samodzielność

Oferujemy:

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • Samochód służbowy i telefon komórkowy

  • Pracę w miłej i przyjaznej atmosferze