Praca » Handlowiec

Regionalny kierownik sprzedaży – Doradca hodowlany

Nr referencyjny: 1950744

Ważna przez:

Lokalizacja: Wrocław, Opole, Bolesławiec, dolnoslaskie

Stanowisko: Regionalny kierownik sprzedaży – Doradca hodowlany

Oferent: Trenkwalder

Opis stanowiska

  • doradztwo w zakresie hodowli i rozrodu bydła i trzody chlewnej,

  • rozwój sprzedaży poprzez realizację zamierzonych celów,

  • aktywne pozyskiwanie klientów i ich bieżąca obsługa,

  • budowanie długofalowych relacji z klientami,

  • przygotowywanie ofert handlowych,

  • monitorowanie rynku.

Wymagania:

  • wykształcenie zootechniczne lub rolnicze,

  • wiedza z zakresu hodowli bydła i trzody chlewnej będzie dodatkowym atutem,

  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku - mile widziane,

  • umiejętność budowania długofalowych relacji z klientami,

  • prawo jazdy kat. B.

Oferujemy:

  • stabilną pracę w renomowanej firmie z tradycjami hodowlanymi,

  • możliwość rozwoju zawodowego,

  • wyposażenie w narzędzia niezbędne do realizacji zadań (telefon komórkowy, samochód służbowy, notebook/tablet),

  • atrakcyjne wynagrodzenie oraz premie zależne od wyników.