Praca » Handlowiec

Sales District Manager

Nr referencyjny: SALES/11/2013

Ważna przez: 30 dni

Lokalizacja: Poznań, wielkopolskie

Stanowisko: Sales District Manager

Oferent: Dories Aria Sp. z o.o

Doradztwo personalne i strategiczne, rekrutacja

Dla naszego Klienta, firmy TRADECORP, działającej w ramach belgijskiej grupy SAPEC, liczącej 800 pracowników i cieszącej się obrotem w sektorze rolniczym na poziomie 500 mln €, wiodącego na świecie producenta specjalistycznych nawozów dla rolnictwa i upraw specjalnych, poszukujemy najlepszego Kandydata na stanowisko:

SALES DISTRICT MANAGER

lokalizacja: Polska Północna

Opis stanowiska

Zakres obowiązków:

  • kreowanie strategii sprzedaży,
  • dynamiczny rozwój sieci sprzedaży,
  • negocjacje handlowe,
  • aktywna współpraca i doskonała obsługa dystrybutorów oraz wiodących gospodarstw rolnych,
  • promowanie produktów firmy w środowisku rolniczym,
  • doradztwo i szkolenia techniczne, pomoc w projektowaniu rozwiązań w zakresie stymulacji upraw,
  • raportowanie do Dyrektora Generalnego.

Wymagania:

Od Kandydatów oczekujemy:

  •          ukończone studia rolnicze (najlepiej: agronomia) lub wykształcenie handlowe z odpowiednim rolniczym uzupełnieniem,
  •     min. 3-4-letnie doświadczenie w sprzedaży nawozów,
  •          zmysł handlowy, nastawienie na rezultaty,
  • ·         umiejętność nawiązywania i budowania partnerskich relacji,
  • ·         komunikatywność i umiejętność pracy zespołowej,
  • ·         doskonała organizacja pracy własnej, myślenie analityczne,
  • ·         dobra znajomość języka angielskiego,
  • ·         mobilność i dyspozycyjność,
  • ·         prawo jazdy kategorii B.

Oferujemy:

Oferujemy:

·         interesującą pracę, opartą na dużej samodzielności działania,

·         umowę o pracę i adekwatną do wyników płacę stałą + wynagrodzenie premiowe,

·         szeroki wachlarz szkoleń (w tym 1-miesięczne szkolenie wstępne w Polsce i zagranicą) oraz możliwości uzupełniania wiedzy specjalistycznej,

·         duże perspektywy rozwoju w dynamicznie rozwijającym się międzynarodowym przedsiębiorstwie,

·         dobrą atmosferę pracy,

·         samochód służbowy do indywidualnego wykorzystania, telefon, laptop.

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie dokumentów (CV, list motywacyjny wyłącznie w j. angielskim), z zaznaczonym numerem referencyjnym na adres mailowy: hl@dories-aria.com lub bezpośrednio przez naszą stronę internetową www.dories-aria.com. Zastrzegamy sobie prawo kontaktu tylko z wybranymi kandydatami.

Prosimy o dopisanie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji, zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29.08.1997 Dz. U. Nr 133, poz.883”.

źródło: -

data publikacji: 2013-11-12