Praca » Handlowiec

Specjalista ds. Sprzedaży Maszyn rolniczych

Nr referencyjny: 1885398

Lokalizacja: Biuro Komorniki. Obszar działalności zachodnia Polska., wielkopolskie

Stanowisko: Specjalista ds. Sprzedaży Maszyn rolniczych

Oferent: Klient portalu Praca.pl

Opis stanowiska

  • kształtowanie wizerunku firmy
  • pozyskiwanie nowych klientów i prowadzenie aktywnego marketingu

Wymagania:

  • samodzielność oraz silna motywacja do osiągania sukcesów
  • systematyczność i doskonała organizacja pracy
  • wysokie umiejętności komunikacyjne i negocjacyjne
  • mile widziana znajomość języka angielskiego lub niemieckiego w stopniu komunikatywnym
  • mile widziana własna działalność gospodarcza
  • gotowość do odbywania podróży służbowych

Oferujemy:

  • możliwość zdobywania wiedzy oraz doświadczenia w obszarze tradycyjnej i nowoczesnej technologii stosowanej przez czołowych producentów maszyn i urządzeń dla rolnictwa.
  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę lub własna działalność gospodarcza
  • pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie
  • wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności i osiągnięć

źródło: praca.pl

data publikacji: 2014-02-05