Praca » Handlowiec

Specjalista ds. Sprzedaży Maszyn rolniczych

Nr referencyjny: 393052

Lokalizacja: Biuro Komorniki. Obszar działalności zachodnia Polska., wielkopolskie

Stanowisko: Specjalista ds. Sprzedaży Maszyn rolniczych

Oferent: EWPA AGRI

Opis stanowiska

  • pozyskiwanie nowych klientów i prowadzenie aktywnego marketingu

  • profesjonalna współpraca z obecnymi klientami firmy EWPA AGRI

  • sporządzanie ofert i prowadzenie negocjacji handlowych

  • sprzedaż maszyn i urządzeń oferowanych przez firmę  EWPA AGRI

  • realizacja założonych planów sprzedażowych

  • systematyczne sporządzanie raportów z prowadzonych działań handlowych

  • kształtowanie wizerunku firmy EWPA AGRI

Wymagania:

  • doświadczenie w sprzedaży maszyn rolniczych lub artykułów dla branży rolniczej

  • mile widziana znajomość języka angielskiego lub niemieckiego w stopniu komunikatywnym

  • wysokie umiejętności komunikacyjne i negocjacyjne

  • samodzielność oraz silna motywacja do osiągania sukcesów

  • systematyczność i doskonała organizacja pracy

  • gotowość do odbywania podróży służbowych

  • mile widziana własna działalność gospodarcza

Oferujemy:

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę lub własna działalność gospodarcza

  • pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie

  • wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności i osiągnięć

  • narzędzia niezbędne na stanowisku pracy: komputer, samochód, telefon

  • możliwość zdobywania wiedzy oraz doświadczenia w obszarze tradycyjnej i nowoczesnej technologii stosowanej przez czołowych producentów maszyn i urządzeń dla rolnictwa.