Praca » Handlowiec

Specjalista ds. Sprzedaży

Nr referencyjny: 271578

Ważna przez:

Lokalizacja: Orchowo, wielkopolskie

Stanowisko: Specjalista ds. Sprzedaży

Oferent: HURTOWNIA "ROLNIK" GRAJEWSKI I KACZMAREK SP.J.

Opis stanowiska

  • Obsługa klientów i prowadzenie sprzedaży detalicznej i hurtowej (dbałość o ekspozycje, informacje i sprawne funkcjonowanie punktu sklepowego)

  • Rozwijanie i utrzymywanie trwałych relacji z kontrahentami

  • Doradztwo w zakresie uprawy, nawożenia i ochrony roślin

  • Realizowanie założonych celów sprzedażowych

  • Kształtowanie pozytywnego wizerunku firmy na podległym terenie

  • Bieżące raportowanie i monitorowanie rynku

  • Bieżąca kontrola ilościowa i jakościowa stanów magazynowych

  • Składanie zamówień

Wymagania:

  • Doświadczenie w sprzedaży środków ochrony roślin, nawozów, materiału siewnego

  • Wykształcenia min. średniego (preferowane rolnicze)

  • Dobra znajomość rynku rolnego w zakresie asortymentu i odbiorców

  • Umiejętność budowania pozytywnych i długotrwałych relacji z Klientem

  • Samodzielna i bardzo dobra organizacja pracy własnej

  • Umiejętności handlowe

  • Zorientowanie na wynik

  • Bardzo dobra znajomość programów MS Office

Oferujemy:

  • Interesującą pracę w firmie o uznanej pozycji rynkowej

  • Satysfakcjonujące wynagrodzenie

  • Niezbędne narzędzia pracy

  • Zgrany zespół i przyjazną atmosferę

  • Możliwość rozwoju zawodowego

  • Profesjonalne szkolenia