Praca » Inne

Agronom / Kierownik gospodarstwa rolnego

Nr referencyjny: 3653907

Ważna przez:

Lokalizacja: Smarchowice Śląskie k. Namysłowa , opolskie

Stanowisko: Agronom / Kierownik gospodarstwa rolnego

Oferent: Gospodarstwo Rolne Ryszard Suchorzewski

Opis stanowiska

  • inicjowanie, nadzór i koordynacja prac w zakresie produkcji rolnej,

  • planowanie, sprawozdawczość i ewidencja zdarzeń związanych z produkcją oraz analiza kosztów,

  • koordynacja prac mechanizacyjnych oraz stanów magazynowych.

Wymagania:

  • wyższego wykształcenia (preferowane kierunki kształcenia: rolnictwo, ochrona roślin, biologia, chemia),

  • wiedzy z zakresu upraw zbóż, roślin oleistych i okopowych,

  • wiedzy merytorycznej dotyczącej zastosowania nawozów, środków ochrony roślin, jakości upraw,

  • odpowiedzialności, uczciwości, terminowości i samodzielności w realizacji powierzonych zadań,

  • umiejętności zarządzania ludźmi,

  • umiejętność organizacji pracy własnej oraz umiejętność rozwiązywania problemów,

  • prawa jazdy kat. B,

  • mile widziane jest doświadczenie w tej branży na podobnym stanowisku,

  • dodatkowym atutem będzie umiejętność pracy w programie do zarządzania gospodarstwami rolnymi GateKeeper.

Oferujemy:

  • oferta skierowana jest do osób zainteresowanych pracą w dużym i ciągle rozwijającym się Gospodarstwie Rolnym opartym na rolnictwie precyzyjnym,

  • stanowi to doskonałą okazję do przełożenia wiedzy teoretycznej na praktykę, zdobycie nowych doświadczeń oraz możliwość rozwoju pod okiem właściciela,

  • oferujemy zakwaterowanie, atrakcyjne wynagrodzenie, niezbędne narzędzia pracy (telefon służbowy laptop, samochód) oraz ciekawą i pełną wyzwań pracę w przyjaznej i otwartej atmosferze.