Praca » Inne

Asystent / Asystentka projektanta - inżyniera

Nr referencyjny: 2746082

Lokalizacja: Mińsk Mazowiecki, Otwock, Warszawa, mazowieckie

Stanowisko: Asystent / Asystentka projektanta - inżyniera

Oferent: HR Support

Opis stanowiska

OBOWIĄZKI:

  • współpraca z Projektantem/Inżynierem i zespołem technologiczno-wykonawczym

  • tworzenie dokumentacji projektowej i podwykonawczej instalacji

  • nadzór nad rozruchem instalacji i pracą podwykonawców

  • udział w targach branżowych w kraju i zagranicą

  • udział w procesach inwestycyjnych

Wymagania:

WYMAGANIA:

  • wykształcenie kierunkowe Inżynieria Środowiska (mile widziani studenci ostatniego roku studiów)

  • znajomość procesów przemysłowych (związanych z uzdatnianiem wody)

  • znajomość programów AutoCad i AutoCad 3d

  • umiejętność pracy w zespole i dobra organizacja pracy własnej

  • dobra znajomość języka angielskiego

  • prawo jazdy kat. B

Oferujemy:

PRACODAWCA OFERUJE:

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • atrakcyjne wynagrodzenie + premie uznaniowe

  • stabilne zatrudnienie w firmie z wieloletnim doświadczeniem

  • szkolenia wdrożeniowe

  • zagraniczne wyjazdy służbowe

  • rozwój zawodowy