Praca » Inne

Asystent w Wydziale Kontroli Hodowli i Rozrodu Zwierząt Gospodarskich

Nr referencyjny: 3423342

Ważna przez:

Lokalizacja: Pruszków, mazowieckie

Stanowisko: Asystent w Wydziale Kontroli Hodowli i Rozrodu Zwierząt Gospodarskich

Oferent: Krajowe Centrum Hodowli Zwierząt

Opis stanowiska

Branża: hodowla zwierząt

Forma zatrudnienia: umowa o pracę na czas określony

Zakres obowiązków:

  • prowadzenie kontroli przestrzegania prawodawstwa zootechnicznego w zakresie ocenyi hodowli zwierząt gospodarskich

  • terminowe sporządzanie dokumentacji kontrolnej, sprawozdań, procedur

  • uczestnictwo w wystawach, seminariach, szkoleniach w zakresie wykonach zadań

  • wyjazdy poza siedzibę firmy w celu przeprowadzania kontroli

Wymagania:

  • kierunkowe wykształcenie (zootechnika, rolnictwo, biologia),

  • prawo jazdy kat. B,

  • znajomość programów Microsoft Office

  • samodzielność, komunikatywność, umiejętność dobrej organizacji w pracy

  • wysoka kultura osobista, cierpliwość, dokładność, umiejętność dobrej organizacji pracy

  • dyspozycyjność

Oferujemy:

  • umowę o pracę

  • przyjazną atmosferę pracy

  • możliwość zdobycia cennego doświadczenia zawodowego

  • pracę w pełnym wymiarze godzin