Praca » Inne

Biotechnolog

Nr referencyjny: 2554057

Ważna przez:

Lokalizacja: Stalowa Wola, podkarpackie

Stanowisko: Biotechnolog

Oferent: NAUKOWO BADAWCZE CENTRUM ROZWOJU SOI "AGESOYA" SP. Z O.O., HUTA KRZESZOWSKA

Opis stanowiska

  • Organizacja i Utrzymywanie w gotowości do pracy laboratorium,

  • Bieżący nadzór nad dokumentami laboratorium,

  • Nadzór nad kwalifikacją i walidacją urządzeń i systemów laboratorium,

  • Bieżąca praca przy kontroli jakości preparatów przygotowywanych w laboratorium,

  • Nadzór nad materiałami i odczynnikami oraz ich zgodnością ze specyfikacjami,

  • Nadzór nad gospodarką odpadami laboratoryjnymi,

  • Nadzór nad prawidłowym przebiegiem procesów kontroli i zapewnienia jakości,

  • Przygotowywanie i opracowywanie procedur badawczych / doświadczalnych i technicznych oraz Agend i Planów Badań,

  • Przygotowanie i kontrola jakości podłoży mikrobiologicznych,

  • Wydzielanie i analiza DNA roślinnego, prowadzenie reakcji PCR,

  • Prowadzenie dokumentacji zgodnie z zasadami zawartymi w procedurach i instrukcjach,

  • Pobieranie prób patogenów z różnych upraw rolniczych oraz gleby,

  • Izolacja i identyfikacja patogenów z tkanki roślinnej oraz gleby,

  • Hodowla mikroorganizmów na podłożach sztucznych,

  • Tworzenie i egzekwowanie wewnętrznych procedur kontrolnych.

Wymagania:

  • Wyłącznie osoby z doświadczeniem w pracy w laboratorium na podobnym stanowisku, z doświadczeniem w prowadzeniu prac B+R,

  • Znajomość obsługi urządzeń laboratoryjnych,

  • Ugruntowana wiedza z zakresu procedur badawczych,

  • Samodzielność w działaniu, dobra organizacja pracy własnej,

  • Skrupulatność, rzetelność i zaangażowanie,

  • Wysoki poziom kompetencji interpersonalnych i umiejętności budowania relacji,

  • Znajomość j. angielskiego umożliwiająca korzystanie z literatury branżowej,

  • Czynne prawo jazdy kat. B.

Oferujemy:

  • Pracę w firmie o wysokiej renomie i ugruntowanej pozycji na rynku,

  • Możliwość rozwoju zawodowego, podnoszenia kwalifikacji i samorealizacji,

  • Udział we współtworzeniu i rozwoju laboratorium.

Zobacz inne oferty pracy NAUKOWO BADAWCZE CENTRUM ROZWOJU SOI "AGESOYA" SP. Z O.O., HUTA KRZESZOWSKA

źródło: praca.pl

data publikacji: 2019-06-28