Praca » Inne

Doradca sadowniczy

Nr referencyjny: 2682805

Ważna przez:

Lokalizacja:  Grójec, mazowieckie

Stanowisko: Doradca sadowniczy

Oferent: FERTICO Sp. z o.o.

Opis stanowiska

  • Profesjonalna obsługa klienta dotycząca doradztwa sadowniczego

  • Fachowe doradztwo w zakresie nawożenia, ochrony roślin, uprawy,

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe (preferowane ogrodnicze, rolnicze) lub w trakcie studiów

  • Obowiązkowość, skrupulatność

  • Dyspozycyjność

  • Łatwość w nawiązywaniu kontaktów, zdolności interpersonalne

  • Chęć do pracy i nauki

  • Prawo jazdy kat. B

Dodatkowo mile widziane:

  • Mile widziane doświadczenie w branży sadowniczej na stanowisku doradcy sadowniczego

  • Ogólna wiedza z zakresu agronomii, w szczególności upraw sadowniczych i stosowania środków ochrony roślin

  • Znajomość rynku sadowniczego

  • Mile widziane doświadczenie w rynku owocowo-warzywnym, prowadzenie własnego gospodarstwa

Oferujemy:

  • Zatrudnienie w stabilnej firmie, w miłym zespole

  • Umowę o pracę

  • Atrakcyjne wynagrodzenie

  • Możliwość rozwoju zawodowego

  • Narzędzia niezbędne do pracy: telefon komórkowy, laptop

  • Stabilne zatrudnienie i terminowość wynagrodzeń,

  • Możliwość rozwoju zawodowego i nabycia nowych umiejętności,

  • Miłą atmosferę pracy w dynamicznym zespole.