Praca » Inne

Główny Hodowca

Nr referencyjny: 2408224

Ważna przez:

Lokalizacja: , pomorskie

Stanowisko: Główny Hodowca

Oferent: Hodowla Roślin Grunwald Sp. z o.o. Grupa IHAR

Opis stanowiska

  • miejsce pracy: warmińsko-mazurskie Bartążek k/Olsztyna

  • prowadzenie hodowli twórczej i zachowawczej gatunków traw i bobowatych drobnonasiennych

  • zarządzanie zespołem ludzkim

  • prowadzenie korespondencji obcojęzycznej

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe rolnicze

  • staż pracy minimum 5 lat w rolnictwie

  • znajomość technologii uprawy,zbioru,suszenia i czyszczenie nasion rolniczych

  • bardzo dobra znajomość zagadnień nasiennictwa rolniczego

  • rozpoznawanie nasion traw podstawowych gatunków

  • znajomość zasad obowiązujących w obrocie kwalifikowanym materiałem siewnym

  • predyspozycje do pracy naukowo-badawczej/B+R/ w nasiennictwie rolniczym

  • umiejętność pracy w zespole oraz radzenia sobie z presją czasu i wyniku

  • znajomość języka angielskiego; mile widziana znajomość języka niemieckiego

  • prawo jazdy kat. B

  • bardzo dobra znajomość pakietu OFFICE

Oferujemy:

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę na czas nieokreślony po trzymiesiecznym okresie próbnym

  • wynagrodzenie w okresie próbnym 4000,00zł brutto

  • możliwość dofinansowania wynajmu mieszkania w przypadku konieczności zmiany miejsca zamieszkania