Praca » Inne

Inspektor ds. Ewidencji Odpadów

Nr referencyjny: 3425804

Ważna przez:

Lokalizacja: Warszawa, mazowieckie

Stanowisko: Inspektor ds. Ewidencji Odpadów

Oferent: Miejskie Przedsiębiorstwo Oczyszczania w m. st. Warszawie Sp. z o. o.

Opis stanowiska

Miejsce pracy: Warszawa ul. Zabraniecka 2 (Targówek)

Podstawowy zakres obowiązków:

  • prowadzenie elektronicznej bazy BDO;

  • ewidencja odpadów zebranych, zmagazynowanych i zagospodarowanych w Zakładzie;

  • codzienne rozliczanie odpadów wchodzących i wychodzących z przeładunku z uwzględnieniem:

    • zadań, z których pochodzą odpady,

    • rejonów, które dostarczają odpadów,

    • frakcji i sposobów zagospodarowania odpadów;

  • zapewnienie zgodności pomiędzy masą odpadów, które trafiają do Zakładu, a ilością odpadów zagospodarowanych w cyklu dziennym i tygodniowym poprzez codzienny nadzór nad bilansem odpadów;

  • codzienne raportowanie w zakresie odpadów dostarczanych do Zakładu w celu ich zagospodarowania.

Wymagania:

Wymagania na stanowisku:

  • wykształcenie średnie lub wyższe na kierunku ochrona środowiska bądź pokrewnym,

  • bardzo dobra znajomość środowiska Windows - MS Office (Word, Excel) oraz urządzeń biurowych,

  • umiejętność organizowania pracy,

  • umiejętność analizowania danych i wyciągania wniosków,

  • samodzielność.

Warunki pracy:

Praca wykonywana w systemie dwuzmianowym oraz w niektóre soboty, niedziele i święta.      I zmiana 6.00-14.00, II zmiana 14.00-22.00.

Oferujemy:

Oferujemy:

  • pracę w stabilnej firmie – 90 lat na stołecznym rynku,

  • umowę o pracę,

  • dodatkową opiekę medyczną,

  • ubezpieczenie grupowe,

  • dofinansowanie do wypoczynku (tzw. wczasy pod gruszą),

  • szkolenia zawodowe.

Zobacz inne oferty pracy Miejskie Przedsiębiorstwo Oczyszczania w m. st. Warszawie Sp. z o. o.

źródło: praca.pl

data publikacji: 2020-06-10