Praca » Inne

Inspektor ds. Kontroli towarów rolno-spożywczych

Nr referencyjny: 2973296

Ważna przez:

Lokalizacja: Gdynia, pomorskie

Stanowisko: Inspektor ds. Kontroli towarów rolno-spożywczych

Oferent: J.S. Hamilton Poland Sp. z o.o.

Opis stanowiska

Opis stanowiska:

  • odbiór i pobór próbek towarów rolno-spożywczych (zboża, produkty spożywcze, mleczarskie oraz mięsne)

  • kontrola ilościowa/przedwysyłkowa (liczenie towaru)

  • kontrola i obmiary magazynów

  • sporządzanie raportów z kontroli

Wymagania:

Od kandydatów oczekujemy:

  • wykształcenia min. średniego (preferowane wykształcenie rolnicze, towaroznawstwo)

  • doskonałej organizacji pracy, dokładności, sumienności

  • umiejętności analitycznego i logicznego myślenia

  • umiejętności pracy w zespole

  • dyspozycyjności i gotowości do codziennych wyjazdów w obrębie województwa pomorskiego

  • prawa jazdy kat. B

Oferujemy:

Oferujemy:

  • pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

  • przyjazną atmosferę pracy w doświadczonym zespole

  • szkolenia i możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych

  • dużą samodzielność w działaniu

  • pakiet benefitów - dofinansowanie do karty Multisport, opieka medyczna Medicover i ubezpieczenie na życie, bony świąteczne i inne benefity w ramach ZFŚS

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę