Praca » Inne

Inspektor ds. Obsługi Klienta

Nr referencyjny: 3640360

Ważna przez:

Lokalizacja: Wrocław, dolnoslaskie

Stanowisko: Inspektor ds. Obsługi Klienta

Oferent: WPO ALBA S.A.

Opis stanowiska

Podstawowe zadania:

  • nadzór i koordynacja realizacji usług wywozu odpadów komunalnych,

  • monitoring strumienia odpadów na terenie gmin,

  • wyjaśnianie reklamacji,

  • utrzymywanie stałego kontaktu z kluczowymi klientami,

  • przygotowywanie zestawień do sprawozdań z realizacji usług,

  • monitorowanie zasobów niezbędnych do prawidłowej realizacji usług.

Wymagania:

Wymagania:

  • wykształcenie minimum średnie,

  • znajomość obsługi komputera - MS Office,

  • dobra organizacja pracy,

  • umiejętność pracy w zespole i samodzielnego rozwiązywania problemów,

  • umiejętność analitycznego myślenia,

  • łatwość nawiązywania kontaktów,

  • wysoka kultura osobista.

Dodatkowym atutem będzie:

  • doświadczenie i wiedza w obszarze gospodarki odpadami.

Oferujemy:

Od kandydatów oczekujemy przesłania dokumentów aplikacyjnych (CV)

ze zgodą na przetwarzanie danych osobowy.

Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.