Praca » Inne

Inspektor ds. Realizacji Kontraktów

Nr referencyjny: 2415954

Ważna przez:

Lokalizacja: Kraków, dolnoslaskie

Stanowisko: Inspektor ds. Realizacji Kontraktów

Oferent: SUEZ Polska Sp. z o.o.

Opis stanowiska

W swojej pracy będziesz odpowiadać za:

  • Zapewnienie wysokiego poziomu realizacji kontraktów zawartych na oczyszczanie i utrzymanie zieleni.

  • Nadzór nad planowaniem i wykorzystaniem zasobów ludzkich, sprzętowych i materiałowych potrzebnych do realizacji usług wynikających ze specyfikacji zawartych w kontraktach.

  • Kontrolę pracy brygad przy współpracy z ich przełożonym.

  • Bieżącą współpracę z Zamawiającym, w tym obsługę skarg i reklamacji oraz udział w czynnościach kontrolnych, spotkaniach i/lub naradach.

  • Zapewnienie terminowości i prawidłowości przygotowywanych danych i dokumentów związanych z realizowanymi kontraktami.

Wymagania:

Oczekujemy od Ciebie:

  • Minimum 2-letniego doświadczenia w pracy na stanowisku związanym z koordynacją realizacji usług, mile widziane doświadczenie we współpracy w nadzorze nad utrzymaniem zieleni oraz utrzymaniem czystości;

  • Wykształcenia średniego lub wyższego - preferowane kierunki techniczne, ogrodnictwo, leśnictwo, logistyka;

  • Dobrej znajomości obsługi komputera, w tym znajomość MS Excel w stopniu co najmniej dobrym;

  • Umiejętności ustalania priorytetów,

  • Dynamiki działania, zdolności obserwacji, identyfikowania problemów i nastawienia na ich rozwiązanie;

  • Prawa jazdy kat. B.

Oferujemy:

Pracując z nami możesz liczyć na:

  • Przyjazną atmosferę i rozwój zawodowy;

  • Udział w szkoleniach branżowych/zawodowych;

  • Prywatną opiekę medyczną finansowaną przez pracodawcę

  • Grupowe ubezpieczenie na życie;

  • Kartę Multisport na preferencyjnych warunkach;

  • Atrakcyjne świadczenia z funduszu socjalnego.

Jeśli uważasz, że ta oferta jest dla Ciebie i spełniasz nasze oczekiwania to aplikuj już dziś: