Praca » Inne

Inżynier ds. Ofertowania

Nr referencyjny: 2720187

Ważna przez:

Lokalizacja: Warszawa, mazowieckie

Stanowisko: Inżynier ds. Ofertowania

Oferent: SEEN Technologie sp. z o.o.

Opis stanowiska

  • kompleksowe przygotowanie ofert przetargowych przy współudziale zespołu ofertowego

  • wykonywanie i/lub koordynacja koncepcji technologicznych (głownie w zakresie oczyszczania ścieków komunalnych, przeróbki osadów ściekowych oraz uzdatniania wody pitnej)

  • negocjowanie warunków współpracy z podwykonawcami i dostawcami

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe techniczne (ochrona środowiska lub pokrewne)

  • znajomość technologii z branży wodno – ściekowej w przemyśle i gospodarce komunalnej

  • doświadczenie w koordynowaniu wielobranżowych projektów z branży wodno-ściekowej

  • znajomość języka angielskiego przynajmniej w stopniu średniozaawansowanym

  • znajomość AutoCad

Mile widziane:

  • doświadczenie w projektowaniu i/lub realizacji obiektów wodno – ściekowych w przemyśle lub gospodarce komunalnej

  • prawo jazdy kat. B

  • gotowość do odbywania podróży służbowych

Oferujemy:

  • pracę w przyjaznej atmosferze z możliwością rozwoju zawodowego,

  • umowę o pracę na pełny etat z atrakcyjnym wynagrodzeniem

  • benefity (Multisport, LuxMed),

  • niezbędne narzędzia na stanowisku pracy