Praca » Inne

Inżynier ds. systemów uzdatniania wody

Nr referencyjny: 2476774

Lokalizacja: Warszawa, Kołbiel, Otwock, Wiązowna, Góraszka, mazowieckie

Stanowisko: Inżynier ds. systemów uzdatniania wody

Oferent: Klient portalu Praca.pl

Opis stanowiska

OBOWIĄZKI:
  • nadzór nad prowadzeniem pasywacji w instalacjach chłodniczych.
  • nadzór nad montażem i rozruchem instalacji,
  • dobór środków chemicznych do kondycjonowania wody w zależności od aplikacji (inhibitory korozji, biocydy),

Wymagania:

WYMAGANIA:
  • dobra znajomość branży,
  • wody/ścieków,
  • znajomość technologii uzdatniania wody/ ścieków,
  • znajomość języka angielskiego lub niemieckiego będzie dodatkowym atutem.
  • biegła znajomość AutoCad,
  • min. 2 letnie doświadczenie w firmie o podobnym profilu, działającej na rynku uzdatniania
  • wykształcenie wyższe, kierunek ochrona środowiska, technologia wody i ścieków,

Oferujemy:

PRACODAWCA OFERUJE:
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na pełen etat,
  • atrakcyjne wynagrodzenie,

źródło: praca.pl

data publikacji: 2019-05-21