Praca » Inne

Inżynier – technolog ds. uzdatniania wody

Nr referencyjny: 2608339

Ważna przez:

Lokalizacja: Warszawa, mazowieckie

Stanowisko: Inżynier – technolog ds. uzdatniania wody

Oferent: Klient portalu Praca.pl

Opis stanowiska

  • Dobór odpowiednich technologii uzdatniania wody,

  • Kompleksowe przygotowanie ofert technicznych

  • Zarządzanie realizowanymi projektami

  • Nadzór nad rozruchem technologicznym oferowanych produktów i systemów,

  • Nadzór nad pracami podwykonawców,

  • Udzielanie wsparcia technicznego klientom

  • Prowadzenie szkoleń dla personelu klienta z eksploatacji i obsługi zrealizowanych instalacji/ systemów,

  • Przygotowywanie dokumentacji technicznej zrealizowanych instalacji/systemów.

  • Koordynowanie prac z działem projektowym i wykonawczym

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe techniczne kierunkowe o specjalności technologia wody i ścieków (na wydziale Inżynierii Środowiska)

  • Dobra znajomość technologii uzdatniania wody i procesów przemysłowych

  • Umiejętność doboru odpowiednich procesów technologicznych spełniających wymogi stawiane przez klienta,

  • Umiejętność pracy w środowisku CAD,

  • Dobra komunikacja i umiejętność pracy w zespole,

  • Doświadczenie w pracy na analogicznym/podobnym stanowisku będzie dodatkowym atutem,

  • Gotowość do wyjazdów w teren

  • Dobra znajomość języka angielskiego (w mowie i piśmie),

  • Posiadanie prawa jazdy kategorii B,

  • Dobra organizacja czasu pracy

Oferujemy:

  • Pracę w firmie z pewna pozycja na rynku

  • Szansę rozwoju zawodowego i osobistego,

  • Atrakcyjny system wynagrodzeń

  • Miłą atmosferę pracy

źródło: praca.pl

data publikacji: 2019-07-31