Praca » Inne

Kierownik ds. Marketingu i Logistyki

Nr referencyjny:

Ważna przez: 14

Lokalizacja: Złotniki Kujawskie, kujawsko-pomorskie

Stanowisko: Kierownik ds. Marketingu i Logistyki

Oferent: BOGART Tadeusz Bogacz

Firma BOGART Tadeusz Bogacz, zajmująca się sprzedażą maszyn rolniczych, zatrudni KIEROWNIKA DS. MARKETINGU I LOGISTYKI

Opis stanowiska

  • Budowanie korzystanego wizerunku firmy
  • Udział w tworzeniu i wdrażaniu strategii marketingowych
  • Opracowanie i wdrażanie projektów marketingowych
  • Social media, kontakt z mediami
  • Projektowanie reklam, materiałów reklamowych
  • Organizowanie targów, spotkań
  • Współpraca z dostawcami i partnerami firmy
  • Komunikacja wewnętrzna
  • Koordynowanie przepływu towarów
  • Transporty międzynarodowe i krajowe
  • Administracja sprzedaży
  • Obsługa biura

Wymagania:

  • Biegłej znajomości j. angielskiego
  • Doświadczenia w marketingu i logistyce
  • Samodzielności i zdolności organizacyjnych – umiejętności prowadzenia projektów
  • Inicjatywy, kreatywności, niestandardowych i twórczych pomysłów
  • Łatwości nawiązywania kontaktów, zdolności interpersonalnych i negocjacyjnych
  • Umiejętności sporządzania raportów i prezentacji
  • Biegłej znajomości aplikacji MS Office, Adobe Illustrator, Adobe Photoshop

Oferujemy:

  • Przyjazną atmosferę pracy w nowoczesnej, dynamicznie rozwijającej się firmie
  • Atrakcyjny system wynagrodzeń adekwatny do osiągnięć
  • Możliwość podnoszenia kwalifikacji i kompetencji zawodowych
  • Możliwość rozwoju osobistego oraz udziału w rozwoju firmy
Aplikuj agnieszka@bogart.info.pl

Oferty współpracy powinny zawierać: CV i list motywacyjny z uzasadnieniem, co skłania cię do podjęcia współpracy i jakie są Twoje oczekiwania; podpisaną klauzulę: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z 29.08.97 r. o ochronie danych osobowych, Dz. U. Nr 133, poz.883)”

Uwaga. Ze względów organizacyjnych zastrzegamy sobie możliwość odpowiedzi tylko do wybranych kandydatów.