Praca » Inne

Kierownik Gospodarstwa Rolnego

Nr referencyjny: 2595842

Lokalizacja: Słowenkowo (okolice Świdwina), zachodniopomorskie

Stanowisko: Kierownik Gospodarstwa Rolnego

Oferent: Klient portalu Praca.pl

Opis stanowiska

  • współudział w przygotowaniu i realizacji planów zasiewów, nawożenia i ochrony roślin,

  • bieżące monitorowanie oraz kontrola plantacji,

  • sugerowanie rozwiązań oraz kontrola zabiegów agrotechnicznych,

  • organizacja pracy podległych pracowników- codziennie wyznaczanie czynności operacyjnych z uwzględnieniem: bieżących potrzeb, ekonomicznego uzasadnienia oraz warunków pogodowych,

  • kontrolowanie i rozliczanie ilości wykonanych prac i zużycia środków,

  • realizacja planów inwestycyjnych gospodarstwa,

  • wprowadzanie ekonomicznych rozwiązań i optymalizacja kosztów,

  • nadzór nad pracownikami.

Wymagania:

  • wykształcenie kierunkowe,

  • znajomość zabiegów agrotechnicznych,

  • znajomość zagadnień produkcji rolnej,

  • doświadczenie na podobnym stanowisku w gospodarstwie rolnym,

  • wiedza i doświadczenie w prowadzeniu i nadzorowaniu upraw,

  • prawo jazdy kategorii B, mile widziane kat. T,

  • bardzo dobra znajomość obsługi komputera,

  • zaangażowanie i motywacja do pracy,

  • umiejętność zarządzania zespołem ludzi.

Oferujemy:

  • atrakcyjne wynagrodzenie w oparciu o umowę o pracę,

  • niezbędne narzędzia do pracy.

źródło: praca.pl

data publikacji: 2019-07-22