Praca » Inne

Kierownik kontraktu

Nr referencyjny: 2685939

Ważna przez:

Lokalizacja: , podkarpackie

Stanowisko: Kierownik kontraktu

Oferent: Park-M Sp. z o.o.

Opis stanowiska

Celem tego stanowiska jest organizacja i nadzór nad prawidłową realizacją inwestycji związanych z zagospodarowaniem terenów zieleni, usługami komunalnymi, wycinkami drzew oraz utrzymaniem dróg w ramach prowadzonych kontraktów.

Do zadań osoby na stanowisku Kierownika Projektu należą:

  • planowanie, koordynacja oraz nadzór nad prawidłową realizacją prac ogrodniczych, wycinki drzew, usług komunalnych, utrzymania dróg w ramach prowadzonych inwestycji,

  • przygotowywanie dokumentacji odbiorowej oraz uczestnictwo w procedurach odbiorowych w zakresie robót,

  • planowanie i organizowanie pracy podległych osób,

  • planowanie, bieżąca kontrola i rozliczanie budżetów przydzielonych kontraktów,

  • nadzór nad pracami w terenie,

  • udział w procesie ofertowania,

  • współpraca z zamawiającymi,

  • dbanie o powierzone zasoby techniczne.

Wymagania:

Od kandydatów na to stanowisko oczekujemy:

  • minimum rocznego doświadczenia w obszarze samodzielnej realizacji zadań
    z zakresu prac wycinkowych, usług komunalnych, utrzymania dróg,

  • wykształcenia średniego lub wyższego, preferowane kierunki: leśnictwo, ogrodnictwo, ochrona środowiska lub pokrewne

  • znajomości technologii budowlanych

  • umiejętności czytania i interpretacji dokumentacji technicznej

  • umiejętności dokonywania analiz

  • dobrych umiejętności organizacyjnych

  • gotowości do odbywania podróży służbowych

  • komunikatywności oraz umiejętności negocjacyjnych

  • prawa jazdy kat.B

Oferujemy:

Nasza firma oferuje:

  • zatrudnienie w oparciu o elastyczne formy zatrudnienia w stabilnej i rozwijającej się firmie,

  • wynagrodzenie stałe oraz system motywacyjny uzależniony od efektywności wykonania powierzonych zadań,

  • niezbędne narzędzia pracy,

  • możliwość podnoszenia swoich kompetencji zawodowych poprzez szkolenia zarówno wewnętrzne jak i zewnętrzne,

  • dofinansowanie prywatnej opieki medycznej (obejmujących zarówno Pracownika, jak i Jego najbliższych),

  • możliwość skorzystania z oferty dodatkowego ubezpieczenia tzw. NNW.