Praca » Inne

Kierownik Zmiany

Nr referencyjny: 2679092

Ważna przez:

Lokalizacja: Michałów-Reginów /k Legionowa, mazowieckie

Stanowisko: Kierownik Zmiany

Oferent: Aryzta POLSKA Sp. z o.o.

Opis stanowiska

OPIS STANOWISKA

  • Kierowanie pracą kilkudziesięcioosobowego Zespołu

  • Motywowanie, wspieranie i zapewnianie rozwoju pracowników Zespołu

  • Przeprowadzanie cyklicznych ocen pracy Zespołu, planowanie pracy pracowników oraz ich szkolenie

  • Realizacja planów produkcyjnych i raportowanie ich wykonania

  • Zapewnienie najwyższych standardów jakościowych obowiązujących w Aryzta

  • Nadzorowanie, przestrzeganie i optymalizacja procesu produkcyjnego zgodnie z obowiązującymi standardami i systemami

  • Standaryzacja podległego obszaru w ramach procesu ciągłego doskonalenia

  • Aktywna współpraca z powiązanymi działami w zakresie doskonalenia standardów jakości, redukcji awaryjności, poprawy standardów BHP i ochrony środowiska

Wymagania:

JEŚLI

  • Posiadasz wykształcenie wyższe (preferowane technologia żywności, techniczne)

  • Masz minimum 2-letnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku w branży FMCG

  • Jesteś gotowy do pracy w systemie 4-zmianowym

  • Posiadasz zdolności przywódcze i jesteś nastawiony na rozwój pracowników i planowanie ich ścieżek rozwoju

  • Jesteś osobą otwartą, kreatywną i poszukującą nowych rozwiązań

  • Potrafisz skutecznie motywować i angażować pracowników wyznaczając im priorytety zespołowe

  • Wiesz jak efektywnie należy komunikować się z zespołem i monitorować stopień realizacji zadań

  • Chcesz zdobywać doświadczenie w nowoczesnej międzynarodowej firmie

Oferujemy:

OFERUJEMY

  • Przyjazne, dobrze zorganizowane środowisko pracy działające w oparciu o najwyższe standardy

  • Rozwój zawodowy w nowoczesnej i dynamiczne rozwijającej się organizacji

  • Szkolenia

  • Atrakcyjne wynagrodzenie

  • System premiowy

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o prace

  • Bogaty pakiet socjalny (prywatna opieka medyczna, dofinansowanie do karty sportowej lub rekreacyjnej, karta lunchowa, ZFŚS)