Praca » Inne

Laborant

Nr referencyjny: 2551035

Ważna przez:

Lokalizacja: Maków Mazowiecki, mazowieckie

Stanowisko: Laborant

Oferent: Mazowiecka Spółka Mleczarska S.A.

Opis stanowiska

  • pobieranie próbek i wykonywanie bieżących analiz laboratoryjnych

  • koordynacja i nadzór wykonania harmonogramu badań surowców,  półproduktów i wyrobów gotowych

  • opracowywanie wyników przeprowadzonych badań i ewidencji

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe kierunkowe

  • dobra organizacja pracy

  • umiejętność analitycznego myślenia

  • umiejętność pracy w zespole

Oferujemy:

  • atrakcyjną i kreatywną pracę w rozwijającej się firmie

  • możliwość rozwoju zawodowego oraz poszerzania wiedzy i umiejętności poprzez udział w szkoleniach i realizowanych projektach

  • atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od doświadczenia zawodowego i umiejętności